WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

GIGABYTE prezentuje nowe monitory dla graczy

Podziel się

Tajwański producent zaprezentował pięć nowych modeli.

Co ciekawe wszystkie modele są sygnowane marką GIGABYTE, a nie AORUS, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych produktów dla graczy. Nie wszystkie monitory są też zupełną nowością. Trzy z nich zostały już zapowiedziane na targach CES w styczniu tego roku. Oto, jakie konkretnie sprzęty znajdziemy w ofercie GIGABTE. 

G27F oraz G27Q

To płaskie, 27-calowe monitory IPS, posiadające odpowiednio rozdzielczość FHD i QHD. Jak przekonuje producent są idealne do gier i domowej rozrywki. Oba cechują się bardzo dobrym odwzorowaniem barw oraz pozwalają podkręcić częstotliwość odświeżania do 165 Hz. Posiadają również wsparcie AMD FreeSync Premium. 

G27FC, G27QC i G32QC

To z kolei zakrzywione monitory, które są dostępne w rozmiarach od 27 do 32 cali. Podobnie jak ich płaskie odpowiedniki posiadają odświeżanie obrazu o częstotliwości do 165 Hz. Spośród wymienionej trójki to G32QC posiada najmocniejszą specyfikację. Rozdzielczość QHD, certyfikat VESA, obsługa HDR oraz wsparcie AMD FreeSync Premium Pro - to wszystko znajdziemy właśnie w tym modelu. 

Nie znamy jeszcze cen monitorów. Nie wiemy także kiedy wymienione modele pojawią się w sprzedaży.