Organizator:

GIC: co w programie?

Podziel się

Jak co roku Game Industry Conference rozpieszcza uczestników bogatym programem, w którym nie zabraknie interesujących prelekcji i debat.

Tegoroczna edycja Game Industry jest bez wątpienia inna niż wszystkie. Na skutek sytuacji epidemicznej w Polsce konferencja, która do tej pory była nieodłącznym elementem targów Poznań Game Arena przeniosła się do sieci. To właśnie tam będziemy mogli śledzić wszystkie prelekcje, jak również wziąć udział w spotkaniach MeetToMatch.  

Agenda wydarzenia składa się z aż trzech równoległych streamów - Ten Square Games, Unreal Engine i Games Operators. Warto zatem już wcześniej prześledzić grafik, aby nie przegapić żadnego interesującego nas wykładu. A jest z czego wybierać. Game Industry Conference to bogata mieszanka gości z całego świata. Wśród zagranicznych prelegentów znajdziemy takie osobistości jak Jospeph Azzam, Vera Velichko, Benjamin Chua Yuan Wei, Jason, Hayes, Danar Worya, czy Celia Hodent. 

Równie mocno prezentuje się reprezentacja polskich przedstawicieli świata gamedevu. Spoglądając w harmonogram możemy natrafić na wykłady m.in. Mariusza Gąsiewskiego, Aleksandry Jarosz, Tomasza Słomy, Filipa Lostera i Łukasza Hacury. 

Pełną agendę GIC znajdziecie w TYM miejscu. Zwróćcie uwagę na specjalne oznaczenia - dzięki nim dowiecie się, jaka tematyka zostanie poruszona podczas prelekcji oraz jak bardzo zaawansowane zagadnienia zostaną na nim omówione. Z kolei jeśli chcecie poznać bliżej prelegentów, którzy wezmą udział w tegorocznej odsłonie Game Industry Conference zajrzyjcie TUTAJ.  

Jeśli jesteście zainteresowani, nie zwlekajcie i zarezerwujcie swoje miejsce. Jak pisaliśmy wcześniej, w tym roku możecie nabyć wejściówkę w systemie "Pay what you like". Taka okazja może się już nie powtórzyć! Aby potwierdzić swój udział w GIC zajrzyjcie na stronę.