Organizator:

Ghost Recon Breakpoint i nie tylko

Podziel się

Przed Wami kolejna porcja atrakcji, jakie szykuje dla Was Ubisoft przy okazji Poznań Game Arena.

Ledwie dziś rano informowaliśmy o tym, że na Poznań Game Arena będzie mogli obejrzeć demonstracyjny pokaz gry Watch Dogs Legion. To jednak nie jedyna atrakcja, jaką szykuje dla Was Ubisoft – ich lista jest zdecydowanie dłuższa, a wśród nich największą rolę odgrywają oczywiście gry wyprodukowane przez to studio.

Wśród tytułów, jakie znajdziecie w strefie Ubisoftu pojawią się:

Ghost Recon Breakpoint – największą cześć strefy Ubisoftu na PGA zajmie najnowsza odsłona serii Ghost Recon, w której gracze staną do walki z ex-Duchem – Cole D. Walkerem – w którego wciela się znany z serialu Walking Dead lub Punisher – Jon Bernthal.

The Division 2 – wydana w marcu tego roku kontynuacja uznanej shootera RPG pozwoli graczom ponownie wcielić się w agentów The Division i podjąć walkę ze złowrogimi frakcjami na ulicach Waszyngtonu, który deweloperzy z Ubisoft Massivie odtworzyli w skali jeden do jeden.


Anno 1800 
– kolejna odsłona popularnego cyklu strategii ekonomicznych, którego rozwijaniem od 2011 roku zajmuje się studio Blue Byte software. W Anno 1800 przenosimy się w sam środek rewolucji przemysłowej.

Jeśli wydaje Wam się, że na tym koniec, to jesteście w błędzie! Niebawem poinformujemy Was o kolejnych niespodziankach przygotowanych przez Ubisoft. Jedno jest pewne – stoisko tego producenta dostarczy wielu pozytywnych wrażeń, a różnorodność tytułów sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.