Organizator:

Genesis na PGA 2019

Podziel się

Polski producent sprzętu zaprasza na swoje stoisko podczas PGA.

Marka Genesis pojawia się na targach poznańskich już od kilku lat, a ich stoiska zawsze mają wiele do zaoferowania dla gości Poznań Game Arena. I tym razem Polska marka szykuje wiele atrakcji i sposobów na niecodzienną zabawę z ludźmi odwiedzającymi ich stanowisko.

Podczas tegorocznego PGA, marka usytuowana będzie w Pawilonie 7 a jej niemal stu metrowe stoisko, zapełni się rozrywką i najnowszym sprzętem producenta. Na 8 stanowiskach wyposażonych w nowości od producenta, będzie można zagrać w najnowszą część gry Borderlands 3. Dodatkowo będą też 4 stanowiska z konsolami Playstation. Goście będą rozpieszczani również konkursami i prezentami, przygotowano między innymi sporą ilość dedykowanych podkładek pod mysz z grafiką z gry Borderlands 3.

Genesis to producent wysokiej jakości sprzętu dla graczy i na tą edycję PGA szykuje wiele nowości, które goście stoiska będą mieli okazję przetestować. Marka zaprezentuje produkt ze swojej nowej kategorii. Będzie to premiera biurka gamingowego, jednego z najbardziej zaawansowanych na rynku. Oprócz tego zobaczymy między innymi nową, hybrydową mysz Xenon770 z konstrukcją urządzenia pozwalającą zmodyfikować mysz do tytułów z gatunku MMO lub FPS. Będzie też okazja na przetestowanie fotela dedykowanego dla graczy z najwyższej półki, czyli Nitro950.

Warto zaznaczyć, że wystawca przewiduje dla odwiedzających specjalne, atrakcyjne oferty na produkty ze swojego asortymentu oraz poprowadzi wyprzedaż foteli eventowych w bardzo atrakcyjnej cenie 300 złotych za fotel (niedziela).

Podczas imprezy stoisko Genesis będzie uatrakcyjniane przez pojawiąjących się na nim znanych i lubianych youtuberów, którzy od dawna współpracują z naszą marką.
Będą to między innymi LJAY i Hunter, ale również inni.

Pokazanie się brandu ze swoim stoiskiem to nie jedyna rola Genesis na tym wydarzeniu.
Ambitna marka wciąż poszerza swoje horyzonty będąc w tym roku tytułowym partnerem PGA Genesis Cosplay Show 2019, a oprócz tego jest również głównym partnerem największego spotkania youtuberów w Polsce – Stars4Fans.