Organizator:

Game Expert partnerem PGA 2022

Podziel się

Game Expert to marka stworzona przez pasjonatów, którzy mają wobec rynku gamingowego w Polsce wielkie plany. Mamy przyjemność ogłosić, że Game Expert został partnerem targów Poznań Game Arena 2022.

Marka Game Expert poszerza horyzont gamingu, aby dać całej społeczności możliwość łatwego dostępu do świata gier i nowych technologii. Sklep rozwija się w błyskawicznym tempie, a oferta obejmuje nie tylko znane wszystkim marki, ale również innowacyjne produkty, które dopiero wchodzą na polski rynek. Game Expert stawia na społeczność graczy i budowanie dobrych relacji z klientami. Bezpośrednia komunikacja oparta na wysokich standardach obsługi wyróżnia markę na polskim rynku.

Targi Poznań Game Arena zbudowały społeczność ponad 500 000 fanów gamingu i mają już za sobą 18-letnią tradycję. Począwszy od 2004 roku, targi PGA zbudowały silną pozycję i stały się największymi oraz najbardziej prestiżowymi targami gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Game Expert będzie obecny na PGA po raz drugi. W tym roku strefa tej marki zajmie pokaźną powierzchnię, dzięki czemu znajdzie się miejsce na wiele atrakcyjnych obszarów.  Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w strefie simracingu czy też wcielić się w rolę pilota stutonowej maszyny i skorzystać z symulatora lotnictwa. Obszerna strefa gamingu z konsolami oraz komputerami stacjonarnymi będzie wyróżniała się zarówno najpopularniejszymi, jak i tymi mniej znanymi tytułami gier. Stoisko Game Expert dopełni miejsce spotkań z cosplayerami oraz strefa zakupów z szerokim wyborem sprzętu gamingowego i gadżetów. Nie zabraknie gier oraz konkursów ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję nagrodami.