Organizator:

First Dwarf od Star Drifters premierowo na PGA!

Podziel się

To będzie pierwszy pokaz gry w Polsce! Oprócz tego studio zabierze ze sobą jeszcze trzy inne projekty.

First Dwarf to wciągająca gra RPG akcji z elementami budowania bazy, która pozwoli ci sprawdzić, jak radzisz sobie z przetrwaniem i eksploracją w otwartym świecie fantasy, wśród bezkresu podniebnych wysp.

Czas planety Driftland dobiegł końca. Wojna magów czterech ras zamieniła glob w ruinę złożoną z lewitujących wysp, a jej mieszkańców w barbarzyńskie plemiona. Pośród pustkowia triumfy święciły krasnoludy. Nie trwało to jednak długo – zasoby zaczęły się kurczyć, a potężna niegdyś cywilizacja poczęła wydawać ostatnie tchnienie. By zapewnić sobie przyszłość, zdesperowane krasnoludy wysyłają na podniebne wyspy wielkie statki powietrzne celem wydobycia materiałów, które pozwolą ocalić ich królestwo.

Tru mianowany jako Pierwszy Krasnolud - to jeden z inżynierów-zwiadowców, których wysłano do zasnutych chmurami krain, by poddać je eksploracji i znaleźć miejsca nadające się do zamieszkania. W ramach wykonywanej misji Tru będzie gromadził zasoby, budował bazy, zbierał manę, która napędza jego mechaniczny pancerz, oraz osobiście brał udział w walkach. Największym wyzwaniem, z jakim przyjdzie mu się mierzyć, jest jednak poznanie przeszłości swojego ojca oraz odkrycie tajemnicy, która nada kształt przyszłym Północnym Klanom…

Co jeszcze na stoisku Star Drifters?

BrewPub Simulator (pierwszy na świecie pokaz wersji Demo):
Rzuć pracę, otwórz browar! Warz lagery, stouty i IPA, i serwuj je klientom w swoim pubie. Urządź miejscówkę, stwórz własną markę piwa i rozwiń najlepszy lokal w mieście. Wszystko to czeka cię w relaksującym symulatorze, który ceni kreatywność i pasję do rzemiosła.

Lumencraft:
Lumencraft to gra akcji top-down z elementami tower defense. W grze eksplorujemy podziemia, drążąc tunele i pomieszczenia. Poza tym eliminujemy hordy kreatur żyjących pod powierzchnią oraz bronimy swojej bazy przed ich atakami.

Scorchlands:
W Scorchlands gracze budują i zarządzają koloniami używając magii. Nieprzyjazne środowisko księżyca, wraz z niebezpiecznymi potworami, musi być poddane terraformacji. Liczne kolonie na jego powierzchni wymagają sieci magicznych laserów, które umożliwiają przepływ surowców pomiędzy poszczególnymi ośrodkami.