Organizator:

Epic Game Music: te utwory usłyszymy

Podziel się

W setliście znajdą się utwory z Green Hell oraz Of Bird And Cage.

Epic Game Music wyjątkowe wydarzenie dla każdego miłośnika gier. Dzięki niezwykłej oprawie audiowizualnej przygotowanej przez Platige Image możemy przenieść się w niezwykły świat produkcji, którymi mogliśmy cieszyć się w domowym zaciszu. To potężne symfoniczno – rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata. Tego wieczoru wyzwolone zostaną wszelkie możliwe emocje i barwy, zarówno w sferze dźwięku, jak i obszarze wrażeń wizualnych. Na scenie pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). W repertuarze koncertu nie zabraknie legendarnych i kultowych soundtracków, sąsiadujących z wykonaniami przedpremierowymi z popularnych tytułów polskich i zagranicznych

Do wydarzenia pozostało już niewiele czasu, dlatego to dobra pora, aby zdradzić trochę szczegółów na temat nadchodzącego koncertu. Dziś chcemy Wam zaprezentować dwa tytuły, których fragmenty soundtracków usłyszycie podczas Epic Game Music.

Of Bird And Cage – produkcja All in! Games

Of Bird and Cage to pierwsza gra przygodowa bazująca na muzyce. Dzięki tej grze, doświadczysz jej jak nigdy przedtem. Wśród artystów pracujących nad ścieżką dźwiękową do gry znaleźli się byli lub obecni muzycy takich zespołów jak Guns N’ Roses, Epica, czy Within Templation. W rozgrywce wcielamy się Gittę, młodą dziewczynę, starającą wydostać się z mentalnego, jak i fizycznego więzienia jej oprawcy –  Bresa.

Green Hell – produkcja Creepy Jar

Green Hell to survivalowa gra przygodowa, zlokalizowana w deszczowych lasach Amazonii. W rozgrywce jesteśmy pozostawieni sami w dżungli, a naszym zadaniem jest wydostanie się z niej. Ponieważ nie mamy żadnego sprzętu, a naszym jedynym narzędziem jest radio to zadanie jest jeszcze trudniejsze do wykonania. Nie możemy również liczyć na pomoc z zewnątrz. Innymi słowy jesteśmy zdanie wyłącznie na siebie.

Wykonania utworów, zarówno z jednej, jak i z drugiej gry będą przedpremierowe.

Więcej na temat koncertu przeczytacie na naszej stronie WWW TUTAJ

Z kolei bilety na Epic Game Music znajdziecie na stronie bileterii ToBilet.pl.