Organizator:

Epic Game Music powraca na PGA!

Podziel się

Po trzyletniej przerwie na targi Poznań Game Arena powraca wyjątkowy spektakl, łączący muzykę i świat gier. Epic Game Music odbędzie się 7 października w Sali Ziemi. Visual Production, organizator całego przedsięwzięcia, przygotował na ten dzień aż dwa koncerty.

baner_Kupbilet

Unikatowy performance oraz symfoniczno-rockowe show, nie tylko dla miłośników muzykiz wirtualnego świata gier – tak w skrócie można opisać wydarzenie, które odbędzie się podczas targów Poznań Game Arena. W poprzednich edycjach koncert przyciągnął tysiące osób i osiągnął wielką popularność. Widzów z całą pewnością czeka wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę
w dobro.

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków z gier, przez klasyki takie jak Doom,  Assassin’s Creed czy Battlefield aż po Wiedźmina i God of War.

Epic Game Music odbędzie się 7 października, czyli podczas VIP DAY targów Poznań Game Arena. Visual Production, czyli organizator całego przedsięwzięcia zaplanował na ten dzieńaż dwa koncerty – o godz. 18:00 i 20:30. Wydarzenie jest biletowane osobno. Ceny wejściówek zaczynają się od 90 zł i są dostępne pod TYM linkiem.

Oba koncerty odbędą się w Sali Ziemi, będącej częścią Poznań Congress Center.To wyjątkowa sala plenarna, mogąca pomieścić blisko 2 000 osób i wyróżniająca się nowoczesnym zapleczem mulimedialnym. Przestrzeń jest w pełni dostosowana do organizacji kongresów, koncertów, bankietów i wydarzeń specjalnych na najwyższym, światowym poziomie.