Organizator:

Days of Plays: promocja wystartowała

Podziel się

Promocje na sprzęt, abonament no i przede wszystkim gry. Jeżeli macie konsolę Sony nie możecie przejść obojętnie obok tej wyprzedaży.

 

Promocja rozpoczęła się dziś (25 maja) i potrwa do 7 czerwca. Ze zniżek możecie skorzystać w wielu różnych popularnych marketach, które dołączyły do akcji. Wystarczy, że poszukacie nazwy promocji. 

A jest z czego wybierać. Zacznijmy od abonamentu. PlayStation Plus zakupimy teraz z około 30-procentową zniżką. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się grami dostępnymi w ramach abonamentu przez równe 12 miesięcy. Days of Play to także gratka dla fanów wirtualnej rzeczywistości. Google od Sony możemy nabyć po obniżonej cenie, podobnie jak zestaw, w którym oprócz googli znajduje się również 5 gier. Na koniec oczywiście gry. Te także doczekały się znakomitych zniżek. Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich tytułów, dlatego odsyłamy do kolegów ze Spider's Web, którzy skrupulatnie wymienili wszystkie gry objęte promocją. 

Wspomnieliśmy, że Days of Play trwa do 7 czerwca. Nie martwcie się jednak, jeśli nie znaleźliście niczego odpowiedniego dla siebie. Już wkrótce, 3 czerwca na PlayStation Store wystartuje kolejna promocja, podczas której będziemy mogli nabyć przecenione wersje cyfrowe.