Organizator:

Crysis powraca? Konto na Twitterze odżyło po długiej przerwie

Podziel się

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce możemy doczekać się remastera gry.

Póki co nie wiemy, ile w tym prawdy. Na ile to wstęp do oficjalnej zapowiedzi, a na ile jedynie rozbudzenie nadziei fanów gry. Fakt jest jednak taki, że wokół Crysis zaczęło się coś dziać. Zaczęło się 1 kwietnia, kiedy to na stronie głównej tytułu zaktualizowano grafikę, co zostało odebrane, jako prima aprilisowy dowcip. Dni mijały, a owa grafika nie znikała. Nie minęły dwa tygodnie, a Crytek wysłał graczom kolejny sygnał, tym razem na Twitterze. 

Konto gry odżyło po ponad trzech latach. Trudno zatem mówić o przypadku. Jak słusznie zauważa portal PPE.pl Electronic Arts, które było wydawcą serii niechętnie podchodzi do tematu remasterów, choć jeszcze nie tak dawno krążyły plotki o wydanie remake’ów Mass Effect i właśnie Crisis.

W tej chwili nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Aby dodać otuchy fanom gry stworzonej przez niemieckie studio Crytek przypominamy inny tweet, który jak się później okazało był zapowiedzią wydania Cyberpunk 2077. W tamtym przypadku przerwa pomiędzy dwoma tweetami wynosiła pięć lat. Być może Crytek podąża tą samą ścieżką?