Organizator:

Codemasters zapraszają na wirtualną wycieczkę do Barcelony!

Podziel się

Zobacz najnowszy zwiastun F1 2020, na którym pokazany jest każdy detal i każdy trudny zakręt toru Circuit de Barcelona-Catalunya.

Firma Codemasters® zaprezentowała dziś wirtualną przejażdżkę po torze Circuit de Barcelona-Catalunya, na którym miało się w najbliższy weekend odbyć GP Hiszpanii. W najnowszym wideo z F1 2020 zobaczyć można w akcji Carlosa Sainza za sterami bolidu McLarena.

Dzięki przeanalizowaniu opinii zarówno profesjonalnych kierowców, jak i graczy, zespół Codemasters wprowadził szereg poprawek do katalońskiego toru w F1 2020, w tym na przykład wzniesienie między zakrętami numer 13 i 14, co przełoży się na jeszcze wyższe poczucie realizmu w trakcie zabawy.

W związku z tym, że GP Hiszpanii nie odbędzie się w pierwotnym terminie, w najbliższą niedzielę, 10 maja, od godziny 19.00 na oficjalnych kanałach YouTube, Twitch, Weibo i Facebook Formuły 1® można będzie obejrzeć wirtualny wyścig w F1® 2019, w którym wezmą udział profesjonalni kierowcy, tacy jak Charles Leclerc, Alex Albon, Lando Norris, George Russell, Nicholas Latifi czy Antonio Giovinazzi z Alfa Romeo Racing ORLEN. Dołączą do nich gwiazdy piłki nożnej, Sergio Aguero, Thibaut Courtois i Arthur Melo.

 

Gra F1® 2020 ukaże się już 7 lipca (Edycja Deluxe Schumacher) lub 10 lipca (Edycja Siedemdziesięciolecia) 2020 w polskiej wersji językowej (napisy).

Źródło: Koch Media