Organizator:

Co pokażą twórcy niezależni?

Podziel się

Strefa Indie Games ponownie rozpieści miłośników gier.

Co roku dokładamy starań, aby program Poznań Game Arena wypełniały nowe, jeszcze ciekawsze atrakcje. Są jednak takie punkty wydarzenia bez których trudno wyobrazić sobie kolejną edycję i grzechem byłoby zrezygnowanie z nich. Czymś takim jest właśnie strefa Indie Games, która przy okazji edycji dostarcza zwiedzającym mnóstwo frajdy i niezapomnianych wrażeń.

W kilku słowach dla niewtajemniczonych – strefa Indie Games to miejsce, gdzie swoje cyfrowe działa prezentują twórcy niezależni. To dzięki nim każdego roku strefa Indie Games jest tak wyjątkowa. Deweloperzy prezentujący się w tym miejscu na PGA prześcigają się w pomysłach na projekty, w których to grywalność i frajda odgrywają decydujące znaczenie. Z każdą edycją rośnie także poziom prezentowanych produkcji. Wraz z poziomem zwiększa się zainteresowanie samą strefą. Niesłabnąca popularność sprawia, że pawilon, w którym prezentowane są dzieła twórców niezależnych jest po brzegi wypełniony zwiedzającymi.

Dla samych deweloperów to oczywiście świetna okazja nie tylko do zaprezentowania się światu, ale również do uzyskania bezcennego feedbacku ze strony zwiedzających. Wszystkie uwagi, sugestie są skrupulatnie zapisywane. Wszystko po to, aby obecne i przyszłe produkcje mogły jeszcze lepiej spełnić oczekiwania graczy.

Wkrótce poznamy pełną listę wystawców, którzy wystąpią w tegorocznej strefie Indie Games. Jeśli nie mieliście jeszcze do czynienia z grami autorstwa twórców niezależnych – gorąco zachęcamy Was do nadrobienia zaległości.