Organizator:

Broken Ranks od Whitemoon na PGA

Podziel się

Wrocławskie studio zabierze ze sobą a targi darmową grę MMORPG.

Broken Ranks to dostępna na PC, darmowa gra MMORPG polskiej produkcji, z otwartym światem, nieliniową fabułą i unikalnym, turowym systemem walki, przypominającym ten znany choćby z Heroes of Might & Magic. Całość jest przedstawiona w rzucie izometrycznym, który na myśl przywodzi popularne, światowe klasyki, takie jak Baldur’s Gate.

To podróż przez całe spektrum emocji, które daje rozbudowana i dojrzała historia. Stań się uczestnikiem epokowych wydarzeń, zmieniających kształt świata i jednocześnie poznawaj osobiste losy niezwykłych postaci, zaludniających krainy w Broken Ranks. Wciel się w Taernijczyka, który przez najazd hord Utoru został zmuszony do opuszczenia ojczyzny. Poznaj historię swojego bohatera i napisz ciąg dalszy, wpływając na losy walki Taernijczyków o swój kraj!

Link do strony, gdzie znajdziecie więcej informacji i możecie pobrać grę: https://brokenranks.com. 

Whitemoon Games to niezależne, wrocławskie studio, które już ponad 10 lat z sukcesem rozwija świat MMORPG stworzony w „Dumie Taernu”. Od tego roku możecie odkrywać go na nowo w „Broken Ranks”! Przez wiele lat gracze - Taernijczycy - poznawali się w grze podczas emocjonujących wypraw, pojedynków, albo po prostu rozmów na serwerze, tworząc ogromną, wspaniałą społeczność. Efektem tego są corocznie organizowane zloty (TaernCon), podczas których świat gry łączy się z rzeczywistością.