WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Bilety na PGA - zestawienie wszystkich promocji

Podziel się

Oto miejsca w sieci, w których możecie upolować tańsze wejściówki na tegoroczną edycję PGA.

Bilet VIP DAY dla Klubowiczów CCC

Dzięki wyjątkowej promocji możecie wziąć udział w pierwszym dniu targów, kupując bilet z 30-procentową zniżką. Wystarczy, że należysz do programu lojalnościowego Klub CCC. Każdy Klubowicz Silver lub Gold ma możliwość zakupu jednego biletu w promocyjnej cenie. 

Oferta obowiązuje tylko do 30 września 2022. 

Dowiedz się więcej

Tańszy bilet z OK Poznań

OK Poznań to program benefitowy przygotowany przez Miasto Poznań. Jego celem jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego korzystania z oferty lokalnych przedsiębiorców i instytucji, w szczególności w takich obszarach, jak kultura, sztuka, sport i rekreacja, zdrowie czy gastronomia.

Jedną z ofert przygotowanych w ramach programu OK Poznań jest możliwość zakupu biletu na Poznań Game Arena w niższej cenie. Promocja dotyczy wejściówek na ostatni dzień targów, tj. niedzielę, 9 października. Bilety można znaleźć na platformie ToBilet.pl

Dowiedz się więcej

Konkursy na Facebooku PGA 

Before przed PGA to seria konkursów, w której możecie zgarnąć gamingowe i technologiczne gadżety ufundowane przez naszych partnerów. Oprócz tego do puli nagród dorzucamy wejściówki na tegoroczną edycję PGA.

Zasady są bardzo proste - przez 8 dni wrzucamy na nasz profil pytanie konkursowe. Spośród komentarzy pod postem wybieramy najbardziej kreatywne odpowiedzi, a do ich autorów wędrują przygotowane nagrody. 

Jesteśmy właśnie na półmetku konkursu, dlatego to dobry moment, aby dołączyć do zabawy.