Organizator:

ASUS ROG i CD Projekt na targach Poznań Game Arena 2022

Podziel się

Targi Poznań Game Arena od lat stanowią obowiązkowy punkt na mapie, dla każdego entuzjasty gamingu i nowych technologii w Polsce. To największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie spotkać można zarówno największych światowych producentów gier, jak i sprzętu komputerowego.

Podczas tegorocznej edycji PGA, która odbędzie się w dniach 7-9 października, jednym z najbardziej ekscytujących punktów będzie wspólne stoisko ASUS ROG oraz CD Projekt RED, na którym znajdą się dedykowane dla zwiedzających stanowiska, z najgorętszą polską produkcją ostatnich lat – Cyberpunk 2077. Gra stworzona przez studio CD Projekt RED, oparta na silniku REDEngine 4, przez zespół liczący ponad 500 osób, bije obecnie rekordy popularności na platformie Steam, ustanowione wcześniej przez 3 odsłonę Wiedźmina. Uniwersum gry doczekało się również swojej serialowej adaptacji pod tytułem Cyberpunk: Edgerunners, za którą odpowiada Rafał Jaki oraz Mike Pondsmith.

Na stoisku znajdą się dedykowane komputery Powered By ASUS, wyposażone w procesory Intel® Core™ 12. generacji, karty graficzne ASUS NVIDIA GeForce™ RTX serii 30 oraz pozostałe komponenty z oferty ASUS, takie jak zasilacze, obudowy oraz chłodzenia i monitory. W celu zapewnienia odwiedzającym, jak najlepszych wrażeń z rozgrywki, do dyspozycji graczy dostępne będą najnowsze i najwydajniejsze peryferia marki ROG, takie jak słuchawki ROG Delta Animate, z obudową wyposażoną w wyświetlacz AnimeMatrix, czy też ROG Strix GO Core z mikrofonem certyfikowanym przez TeamSpeak. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wypróbowania możliwości jedynego w Polsce komputera ROGxEvangelion, wyposażonego w limitowane podzespoły, stworzone we współpracy ze Studiem khara®. Ta wyjątkowa maszyna została również poddana pewnym modyfikacjom przez popularnego twórcę internetowego Czugę, który wzbogacił niektóre komponenty o autorskie malowanie. Najwyższą jakość wyświetlanego obrazu zapewni pierwszy na świecie gamingowy monitor z matrycą OLED PG42UQ, który będzie prezentowany przy stanowisku ROGxEvangelion.

ASUS ROG oraz CD Projekt serdecznie zapraszają wszystkich odwiedzających tegoroczne targi Poznań Game Arena w dniach 7-9 października, do hali numer 7A.