WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Alsen na PGA: turnieje, najlepszy sprzęt i wiele więcej

Podziel się

Alsen we współpracy z AOC, Goodram oraz Cooler Master szykują aż 14 stanowisk dla graczy.

Alsen wraz z producentami sprzętu komputerowego przygotował mnóstwo atrakcji. Odwiedź ich stoisko i skorzystaj z możliwości zagrania w najpopularniejsze tytuły gier. Nie zabraknie turniejów w takie gry jak CS:GO, FIFA 2020, Fortnite czy League of Legends. Wszystkie atrakcje na stoisku Alsen poprowadzi niezastąpiony duet Danio i IceFire, a towarzyszyć będzie im znana wszystkim Namidanobaka. Odwiedzą ich zawodnicy ALSEN-TEAM z dywizji FIFA oraz Fortnite, z którymi będziecie mogli „zbić piątkę” oraz zrobić fotkę.

Dla fanów sprzętu komputerowego czeka sklep, przygotowaliśmy mistrzowską ofertę na najlepsze akcesoria i podzespoły dla graczy. Tych promocji nie możecie przegapić. Razem z Cooler Master, Goodram oraz AOC przygotowaliśmy 14 stanowisk komputerowych, które zapewniają maksymalną wydajność i wygodę rozgrywki. Zagraj z Alsen!

AOC to jedna z czołowych światowych marek na rynku wyświetlaczy, która wzbogaca branżę innowacyjnym podejściem do swoich produktów. Dzięki wysokiej jakości technologii połączonej z atrakcyjnym wyglądem monitorów – AOC trafia w szeroką gamę użytkowników, w tym graczy. Bogate portfolio monitorów gamingowych AOC odpowiada na potrzeby okazjonalnych jak i zaawansowanych graczy szukających w monitorach szybkości reakcji połączonej z wysoką jakością obrazu.

AOC jest spółką zależną TPV Technology Limited – największego na świecie producenta ekranów LCD.

Odświeżenie wizerunku, zmiana logo – to zmiany zauważalne, ale nie jedyne. Goodram zmienił również swoją ofertę produktową dodając kilka nowoczesnych i atrakcyjnych pozycji!

Na szczególną uwagę zasługują produkty z linii IRDM skierowanej dla graczy. Już niedługo na półkach znajdziemy m.in. IRDM ULTIMATE X SSD przygotowany we współpracy z Ryzen AMD, IRDM PRO SSD II generacji czy IRDM DDR4 3600 MH.

Co jeszcze przygotował GOODRAM? Odwiedź stoisko i sprawdź!