Organizator:

Alior Bank z nową odsłoną karty dla graczy na Poznań Game Arena

Podziel się

Alior Bank angażuje się w kolejne wydarzenie dla fanów gier.

W dniach od 6 do 8 października podczas Poznań Game Arena na specjalnej strefie będą czekać na gamerów atrakcyjne nagrody. Fani wydarzenia będą mogli założyć konto dla graczy oraz zamówić kartę z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe lub Zaczarowanej Lulu.

Również w tym roku na targach gier komputerowych Poznań Game Arena pojawi się Alior Bank, który w swojej ofercie posiada kartę debetową dla graczy. W specjalnej strefie będzie możliwość założenia konta oraz zamówienia unikatowej karty z wizerunkiem bohaterów gry League of Legends- łuczniczki Ashe lub ostatnio dodanej do oferty czarodziejki Lulu. Konto oferuje między innymi 11 korzyści, z których 2 są zawsze darmowe.

Po aktywacji i zarejestrowaniu kartu fani esportu mogą wybrać korzyść „Punkty dla Graczy”. Dzięki programowi Mastercard Bezcenne Chwile płacąc mobilnie zbierają punkty, które można wymienić na punkty RP z gry League of Legends, hardwear czy gadżety z gier.

W naszej strefie poznacie również obecną na tym wydarzeniu drużynę e-sportową Alior Bank Team, z którą możecie rozegrać mecz na Summoners Rift.

Więcej informacji o koncie dla graczy można znaleźć na stronie Alior Banku https://kontodlagraczy.aliorbank.pl/.