Organizator:

Actina partnerem technologicznym PGA

Podziel się

Produkty marki Actina pojawią się na wielu stoiskach wystawców, którzy zaprezentują się na PGA.

Marka Actina od 18 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt komputerowy dla klientów biznesowych oraz użytkowników domowych, w tym PC dla graczy (Actina gaming), stacje robocze dla grafików oraz streamerów. Od 2006 roku portfolio firmy uzupełniają serwery Actina Solar, wykorzystywane w rozwiązaniach SMB, jak i instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych (CERN).

Actina już od dłuższego czasu coraz śmielej angażuje się w projekty adresowane dla graczy. Owocem tych działań jest chociażby współpraca z organizacją esportową PACT, która od stycznia tego roku występuje pod nazwą Actina PACT. Rosnące zaangażowanie w świecie gamingu zaprowadziło markę do ubiegłorocznego debiutu podczas poznańskich targów gier komputerowych. W tegorocznej edycji PGA udział Actiny będzie nieporównywalnie większy.

Actina jako jeden z dwóch partnerów technologicznych wydarzenia dostarczy sprzęt komputerowy do licznych stoisk wystawców, którzy zaprezentują się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród marek, które skorzystają z produktów Actiny są m. in. radio Eska, LG, Twitch, IT Hardware, czy Polski Game Dev.

 Jest nam niezmiernie miło, że marka Actina zdecydowała się jeszcze mocniej zaangażować w organizowane przez nas wydarzenie. Oferowany przez Actinę sprzęt z pewnością dostarczy wiele frajdy uczestnikom PGA, którzy mogą liczyć na najlepsze gamingowe doznania – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena.