Organizator:

Achilles: Legends Untold na PGA 2022

Podziel się

Zakończ odwieczny konflikt między Hadesem a Aresem w inspirowanej gatunkiem souls-like grze akcji z elementami RPG. Walcz z bogami, weź udział w pojedynkach z mitycznymi stworami i zbieraj surowce - samemu lub w trybie kooperacji - w nowej grze Achilles: Legends Untold.

Wciel się w rolę Achillesa - greckiego herosa, który znalazł się w środku trwającego od wieków konfliktu pomiędzy Hadesem a Aresem. Młody bohater zostaje wysłany aby powstrzymać syna Aresa i uosobienie strachu - Fobosa. Jego podróż zabierze go w różne zakątki mitycznych krain, gdzie zdobędzie potężne artefakty, które pomogą mu w tym zadaniu. Nie będzie w tym osamotniony - kowal bogów Hefajstos zawsze będzie gotów służyć swoim młotem i kowadłem aby wykuć nowy rynsztunek w zamian za potrzebne materiały rzemieślnicze.

Achilles: Legends Untold opiera się na mitologii greckiej, opowieściach o wojownikach mierzących się ze swoim losem w wojnach ludzi i bogów. Dlatego gra zawiera brutalny system walki, tryskająca krew, kałuże krwi, możliwość odcinania głów i kończyn. Czasami mogą zostać uruchomione finiszery, które pokazują ostatni cios w przybliżeniu i w zwolnionym tempie. Wrogami są głównie ludzie, ale możesz też stawić czoła mitycznym stworzeniom przypominającym zwierzęta.