Organizator:

Game Industry Conference

Podziel się

Game Industry Conference to największe wydarzenie merytoryczne, odbywające się przy okazji targów PGA.

Game Industry Conference  

Game Industry Conference – znana wcześniej pod nazwą Zjazd Twórców Gier – to największa w Polsce konferencja dotycząca tworzenia gier. Wydarzenie jest adresowane do wszystkich przedstawicieli GameDevu. Jej głównym celem jest zapewnienie przyjaznego środowiska do zawierania kontaktów biznesowych, dyskusji na temat aktualnych trendów oraz wymiany cennych doświadczeń.

 

Poznań Game Arena oraz GIC to najlepsze miejsce do spotkania większości ludzi z polskiego przemysłu gier. W Polsce działa już ponad 440 studiów i 9 710 osób pracujących nad tworzeniem gier. 

Wydarzenie z zaawansowanymi prelekcjami

GIC wierzy w wartość edukacyjną prelekcji i uważa, że treść prezentacji i spotkań jest ważniejsza niż wielkie nazwiska. Ze względu na unikalne oznaczenie poziomu trudności prezentacji (1 - podstawowy, 2 - średniozaawansowany, 3 - zaawansowany) organizatorzy konferencji poszukują prelekcji, które dostarczą przydatnych informacji nawet programistom z wieloletnim doświadczeniem.

Kandydaci na prelegentów muszą przejść przez zaawansowany i rygorystyczny system oceny. Rada Doradcza GIC ciężko pracuje, aby zweryfikować potencjalną wartość każdego wystąpienia. I to się opłaca: GIC jest postrzegany jako duże wydarzenie edukacyjne z prelekcjami tylko najwyższej jakości.

GRIP - aplikacja dla jeszcze lepszych spotkań 

GIC oferuje najlepsze możliwości dotarcia do profesjonalistów z Polski i większości Europy Środkowo-Wschodniej. Aplikacja do spotkań - GRIP - pozwala na dobrze zorganizowane sesje z odpowiednimi partnerami biznesowymi, których szukasz.

Dowiedz się więcej >>> PRZEJDŹ NA STRONĘ GAME INDUSTRY CONFERENCE <<<