Organizator:

Epic Game Music

Podziel się

EPIC GAME MUSIC, czyli zupełnie nowa odsłona wielkiego symfonicznego show, nie tylko dla miłośników muzyki ze świata gier. Wydarzenie jest biletowane osobno.

ZACHWYCAJĄCY ARTYŚCI I REPERTUAR

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod batutą niezastąpionego Adama Domurata, Chór Akademicki UAM oraz soliści. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków m.in z takich gier jak: Doom, Battlefield, Assassin’s Creed, Horizon: Zero Dawn, League of Legends, Dragon Age, Apex Legends, Wiedźmin, Hogwarts Legacy i wielu innych.

NIEWIARYGODNE EMOCJE

Doznania dźwiękowe wraz z doskonałą oprawą wizualną na gigantycznym ekranie LED, efektami świetlno-laserowymi oraz efektami specjalnymi wprowadzą nas w zupełnie nowy poziom emocji.

NIEPOWTARZALNY WIECZÓR

Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Nie może Cię tam zabraknąć!

Wydarzenie jest biletowane osobno. Bilety na Poznań Game Arena nie upoważniają do udziału w koncercie. Wejściówki na koncert można znaleźć na stronie Visual Production. 

Bilety: www.visualproduction.pl