Organizator:

O targach

Podziel się

Poznań Game Arena to największe targi rozrywki i multimediów w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane zarówno dla branży jak i indywidualnych zwiedzających. PGA ma już blisko 20-letnią historię, którą zbudowaliśmy łącznie z ponad 600 000 polskimi i zagranicznymi fanami gier.

"Tu bije serce gamingu" 

Data Poznań Game Arena to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika gier. Każdego roku pawilony wystawiennicze wypełniają stoiska, strefy oraz atrakcje przygotowane przez czołowe marki gamingowego świata. Wśród wystawców można spotkać przede wszystkim producentów gier oraz sprzętu dla graczy. Uzupełnieniem bogatego programu targów są pokazy cosplay, turnieje e-sportowe, spotkania z influencerami, a także ciekawe wydarzenia towarzyszące. 

Strefy tematyczne Poznań Game Arena

Czołowe marki obecne na targach 

Poznań Game Arena gromadzi nie tylko wielotysięczną publiczność, ale również najważniejsze marki z szeroko rozumianego gamingowego świata. Ich udział gwarantuje wielogodzinną rozrywkę na najwyższym poziomie. 

#

Weekend pełen najlepszej rozrywki (nie tylko) dla graczy – podsumowanie Poznań Game Arena 2023

Za nami siedemnasta edycja Poznań Game Arena 2023. Przez trzy dni na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaprezentowały się czołowe marki gamingowego świata. W zakończonych właśnie targach rozrywki i multimediów wzięło udział 52 749 zwiedzających.

Relacja tekstowa Zobacz fotorelację Obejrzyj relację wideo