Organizator:

DOŁĄCZ DO ELITARNEGO NEWSLETTERA


Zero zbędnych maili. Zero spamu. Tylko to, co Cię interesuje i Ci się przyda.


Zdobądź dostęp do limitowanej okładki!Przedsprzedaż książki “Twórcy Światów: Kroniki Gier Wideo” rusza 6 marca 2023 o 20:00. Ale Ty będziesz mieć szansę zdobyć ją w unikatowej wersji z wyjątkową okładką!

Jak pewnie się domyślasz, nakład jest dość ograniczony. Ten bestseller to prawdziwy Święty Graal niezbędny w kolekcji każdego, szanującego się fana gier. Chcesz mieć pewność, że pojawi się na Twojej półce?

A może interesuje Cię LIMITOWANY, KOLEKCJONERSKI EGZEMPLARZ?

Wersje autorskich okładek pojawią się kilka dni po starcie przedsprzedaży. Ich liczba jest mocno ograniczona, a wartość - ogromna!

Zapisz się na priorytetową listę osób, które jako pierwsze otrzymają do nich link.


Będziesz mieć możliwość zakupu własnego artefaktu przed innymi. Nie gwarantujemy, że później książka w tej formie będzie nadal w sprzedaży. Ale jeśli otrzymasz link przed innymi, Twoje szanse zdecydowanie rosną.Odbierz bezpłatnie dodatkowy gadżetTo, że możesz zakupić tę książkę szybciej, to nie jedyna niespodzianka jaką mamy dla Ciebie.

Zapisując się na ten konkretny newsletter i dokonując zakupu książki, otrzymasz całkowicie bezpłatnie wyjątkową chustę, która będzie doskonałym dopełnieniem Twojego książkowego zestawu.

Wpisz poniżej swój adres mailowy, a my przekażemy Ci instrukcję jak ją odebrać.Przeprowadź wywiad z autorem


Chcesz o coś zapytać autora książki? Ciekawią Cię kulisy jej powstania? Masz jakieś pytania dotyczące treści? Członkowie newslettera mogli je zadać autorowi. Przyślemy Ci specjalną wiadomość, na którą możesz odpowiedzieć podając nurtujące Cię kwestie.

Pytania od fanów przekażemy autorowi, a odpowiedzi pojawią się na stronie gamearena.pl.

To będzie Wasz wywiad z autorem!

pole jest wymagane

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. („MTP”). Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez MTP znajduje się TUTAJ.

*Pole wymagane