Organizator:

Weź udział w MIX

11.09.2023 11:47:19

Podziel się

Dzięki nawiązaniu współpracy z the MIX, wystawcy Poznań Game Arena zyskają szansę udziału w globalnej prezentacji na platformie Steam.

Czym jest the MIX?

Media Indie Exchange czyli the MIX zostało stworzone przez niezależnych twórców gier oraz pasjonatów gier, aby pomóc zespołom budować relacje z przedstawicielami prasy, wydawcami, liderami dystrybucji i platform oraz profesjonalistami z branży poprzez różnorodne wystawy i wydarzenia. MIX od 10 lat koncentruje się zwiększaniu widoczności, dostępności i celebrowaniu niesamowitych gier oraz utalentowanych ludzi, którzy je tworzą.

Po raz pierwszy na PGA

Prezentacja MIX odbędzie się po raz pierwszy na Poznań Game Arena – największych targach rozrywki i multimediów w Europie Środkowo-Wschodniej. To sytuacja bez precedensu, ponieważ do tej pory MIX organizowano przede wszystkim w trakcie GDC oraz E3. Będzie to pierwsza prezentacja MIX od 4 lat poza Stanami Zjednoczonymi i pierwsza w historii, która odbędzie się tak daleko na wschód od USA.

Jak to działa w praktyce?

Każdy wystawca zgłoszony do strefy gier indie na PGA, trafia automatycznie na shortlistę, z której MIX wybierze do swojego show najbardziej interesujące projekty i pokaże je podczas online’owej prezentacji w serwisie Steam. To wirtualny pawilon o globalnym zasięgu, który zostanie udostępniony wybranym wystawcom PGA zupełnie za darmo.

Co można zyskać, dzięki udziałowi w MIX?

Dzięki udziałowi w MIX, deweloperzy i wydawcy mogą dzielić się swoimi grami z dziennikarzami, streamerami i osobami z branży z całego świata. Wiele czołowych niezależnych firm deweloperskich  z branży prezentuje swoje gry podczas wydarzeń organizowanych przez MIX, aby zwiększyć rozpoznawalność swoich projektów. Topowi dziennikarze, streamerzy oraz osoby związane z branżą regularnie uczestniczą w wydarzeniach MIX, aby odkryć interesujące nowe gry.

MIX to nie wszystko – korzyści z udziału w Poznań Game Arena

Strefa gier indie jest Ważną częścią każdej edycji wydarzenia. To szczególna przestrzeń, w której twórcy niezależni prezentują swoje nieszablonowe projekty. Tylko w zeszłym roku uczestnicy targów PGA mogli sprawdzić 80 gier od polskich i zagranicznych twórców.

Udział w Poznań Game Arena jest dla twórców gier indie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich projektów.  Aby dodać projektowi rozgłosu, Poznań Game Arena wraz z partnerami aktywnie pracuje nad obecnością zagranicznych dziennikarzy i influencerów. Każdego roku na targach PGA oraz Game Industry Conference obecnych jest przynajmniej 30 zagranicznych przedstawicieli prasy i nowych mediów. Dla developorów z tej części Europy to jedyna szansa na spotkanie ich.

PGA oraz GIC nieustannie starają się wprowadzać eksperymentalne,  inowacyjne rozwiązania. Jedną z tegorocznych nowości będzie udostępnienie twórcom gier aplikacji, która umożliwi im bezpośredni kontakt z dziennikarzami i influencerami, obecnymi na wydarzeniu. Dzięki temu rozwiązaniu twórcy mogą zaprosić przedstawicieli mediów do odwiedzenia swojego stoiska i bliższego poznania ich gier.

Dołącz już teraz – niech Wasze projekty zawładną sercami graczy 

Jesteś twórcą niezależnym? Zaprezentuj się na Poznań Game Arena i prezentacji Media Indie Exchange, docierając do dziesiątek tysięcy zwiedzających oraz widzów z całego świata.

Zgłoś się, korzystając z TEGO linku.