Organizator:

Dlaczego warto wziąć udział?

Podziel się

Zaprezentuj się podczas największych targów gier w Europie Środko-Wschodniej. Sprawdź, jakie korzyści czekają na wystawców, biorących udział w wydarzeniu.

Czołowe wydarzenie w branży gamingowej 

Poznań Game Arena jest od 2004 roku najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu każdego gracza. To największe targi gamingowe w tej części Europy, które wyznaczają standardy dla całej branży i każdego roku gromadzą wielotysięczną publiczność. Targi PGA są miejscem, w którym w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele biznesu oraz czołowych firm, wywodzących się z szeroko rozumianej branży gier i rozrywki multimedialnej. 

Zaprezentuj się przed dziesiątkami tysięcy zwiedzających

Poznań Game Arena dostarcza niezapomnianych wrażeń miłośnikom gier z różnych zakątków Polski i części Europy. Nic więc dziwnego, że poznańskie targi rozrywki i multimediów regularnie odwiedzają tysiące zwiedzających. Tylko w ostatniej edycji PGA wzięło udział 47 628 gości. Biorąc udział w targach masz pewność, że twoje stoisko zostanie wielokrotnie odwiedzone przez uczestników Poznań Game Arena. 

Zbuduj nowe relacje biznesowe

Bogata obsada PGA sprawia, że uczestnictwo w wydarzeniu organizowanym przez Grupę MTP jest doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz zdobycia wiedzy na temat branży gamingowej. Rozmawiając z liderami rynku masz możliwość dogłębnego poznania potrzeb i wyzwań, przed jakimi stoją firmy, działające w obszarze rozrywki multimedialnej. Ponadto w ramach opłaty rejestracyjnej (standard i premium) otrzymasz bezpłatne zaproszenia na wieczór branżowy, który jest doskonałym zwieńczeniem targowego dnia i pozwala na nawiązanie wartościowych relacji w mniej oficjalnej atmosferze. 

Szerokie dotarcie, dzięki obecności mediów 

Poznań Game Arena znajduje się w centrum zainteresowania nie tylko mediów branżowych, ale również ogólnotematycznych, regionalnych i ogólnopolskich. Przekłada się to liczne wzmianki i publikacje poświęcone PGA. Na targach pojawia się łącznie kilkuset dziennikarzy oraz twórców internetowych, którzy skrupulatnie informują o tym, co dzieje się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Uczestnictwo w Poznań Game Arena to szansa dla wystawców na zyskanie rozgłosu i dotarcie również do tej części społeczności, która nie bierze udziału w wydarzeniu. 

Już dziś zostań wystawcą podczas Poznań Game Arena 2023. Bądź częścią tego niezwykłego projektu. Pamiętaj, że rezerwując swoje miejsce z wyprzedzeniem możesz skorzystać z promocyjnej oferty. Szczegóły poznasz u opiekunki naszych wystawców - Hani. 

Jeśli jesteś zdecydowany, zarezerwuj stoisko, korzystając ze strefy wystawcy, do której trafisz za pośrednictwem tego linku

W przypadku wszelkich pytań skorzystaj z naszego formularza, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę uczestnictwa lub skontaktuj się bezpośrednio z Hanią. 

Otrzymaj ofertę uczestnictwa Zgłoś się na targi

Skontaktuj się z opiekunem wystawców

Hanna Skrzypczak