Organizator:

Zagraj w Ghostrunnera 2 na Poznań Game Arena 2023

Podziel się

Cenega, oficjalny dystrybutor produktów firmy 505 Games, zaprasza na targi PGA, w dniach 6 – 8 października br, do Pawilonu 7, gdzie odwiedzający będą mieli okazję zagrać przed premierą w Ghostrunner 2.

Jednocześnie Cenega z przyjemnością informuje, że gra Ghostrunner 2 trafiła do planu dystrybucyjnego naszej firmy. Tytuł w wersji pudełkowej na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X ukaże się 26 października i dostępny będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

 

W trakcie PGA fani będą mogli zagrać w Ghostrunner 2 na komputerach osobistych o najwyższych ustawieniach, aby uzyskać najlepsze możliwe wrażenia z rozgrywki – cały sprzęt zostanie dostarczony przez partnera stoiska, firmę Actina.

 

Ghostrunner 2 to wyczekiwany hardcorowy slasher FPP, rozgrywający się po wydarzeniach z pierwszej odsłony. Przeżyj przygodę w cyberpunkowej post-apokaliptycznej przyszłości, umiejscowionej rok po upadku Kluczniczki – tyranki rządzącej Wieżą Dharma, ostatnią ostoją ludzkości. Jack wraca, by zmierzyć się z brutalnym kultem SI, który powstał na zewnątrz Wieży Dharma i zadecydować o losie ludzkości.

 

Gracze doświadczą niesamowitej mechaniki walki kataną, eksploracji świata Zewnętrznego, nieliniowych poziomów ze złożonymi sekcjami motocyklowymi, ekscytujących nowych trybów i wszystkiego tego, co uwielbiali w oryginalnym Ghostrunnerze. Walki z bossami zapewniają szeroki wachlarz wyboru w kwestii podejścia, gwarantując unikatowe doświadczenie przy każdym starciu.