Organizator:

Ubisoft na PGA 2023 - wśród gier najnowszy Assassin's Creed Mirage

Podziel się

Ubisoft po raz kolejny zaprezentuje swoje gry na Poznań Game Arena. Uczestnicy targów będą mogli sprawdzić m. in. najnowsze Assassin's Creed Mirage.

Czołowa marka branży gier

Ubisoft to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych producentów gier na świecie. Rodzinna firma założona w 1986 roku przerodziła się w globalną organizację, która w swoim portfolio może pochwalić się takimi bestsellerowymi produkcjami jak Assassin’s Creed, Tom Clancy, Watch Dogs, The Division, czy Just Dance.

Assassin's Creed Mirage tuż po premierze na PGA

W tegorocznej strefie przygotowanej przez Ubisoft pojawią się cztery wyjątkowe gry. Zwiedzający będą mogli zagrać m. in. w  najnowsze Assassin's Creed Mirage. W tej odsłonie możemy przeżyć historię Basima, przebiegłego złodzieja ulicznego, który poszukuje odpowiedzi i sprawiedliwości, przemierzając ruchliwe ulice Bagdadu z IX wieku.

Gra zadebiutuje 5 października, czyli zaledwie na dzień przed rozpoczęciem PGA. Będzie to zatem niepowtarzalna szansa, aby sprawdzić najnowsze dzieło Ubisoftu w praktyce.

Tytuły kolejnych gier, które pojawią się na Poznań Game Arena poznamy już niebawem.

Poznań Game Arena odbędzie się w dniach 6-8 października 2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W sześciu pawilonach zaprezentuje się ponad setka wystawców, którzy zabiorą ze sobą najróżniejsze tytuły – od gier indie po hitowe produkcje AAA.