Organizator:

Starfield na PGA 2023!

Podziel się

Jedna z najgłośniejszych premier tego roku zaznaczy swoją obecność podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Lista atrakcji przygotowanych przez Xbox i Bethesdę w ich wspólnej strefie jest jednak zdecydowanie dłuższa.

Xbox i Bethesda ponownie na PGA

Xbox oraz Bethesda bardzo mocno zaznaczyły swoją obecność na targach PGA już w zeszłym roku. Wówczas uczestnicy wydarzenia mogli m. in. spotkać rzeczywistych rozmiarów Vasco z gry Starfield, zagrać w Deathloopa, a z okazji okągłych urodzin serii Fallout zobaczyć ekspozycję broni i elementów z gry. Tegoroczna strefa będzie jeszcze większa i dostarczy jeszcze więcej zabawy i pozytywnych wrażeń.

Wyjątkowe tytuły na PGA

Wśród wielu gier, jakie pojawią w strefie największą gwiazdą będzie bez wątpienia Starfield.  To nowa, kosmiczna gra role-playing, w której wcielamy się w rolę odkrywców i odkrywczyń kosmosu. Jak w każdej grze studia, to my tworzymy przygodę - możemy wybrać kim chcemy być, i zając się eksplorowaniem świata, budując statki, rekrutując załogę i odkrywając nowe planety, albo podążyć za głównym wątkiem i poszukać odpowiedzi na pytanie: co tak naprawdę tam jest?

Kilka dni po premierze produkcja od Bethesda Game Studios zbiera doskonałe opinie od graczy, a recenzenci zgodnie wskazują ją, jako jednego z głównych faworytów do zgarnięcia tytułu gry roku. Na PGA pojawi się mnóstwo rekwizytów, makiet oraz cosplayerów, tworząc niesamowity, międzygalaktyczny świat.

Ponadto w wspólnej strefie Xbox i Bethesdy znajdzie się jeszcze kilka innych interesujących tytułów:

Fallout 76 - sieciowa część kultowej serii gier rpg, która w tym roku obchodzi swoje pięciolecie! W Falloucie 76 gracze wcielają się w mieszkańców Krypty 76, którzy muszą wspólnie odbudować Appalachy w Wirginii Zachodniej, poznając po drodze historię tego miejsca i działających w nim stronnictw. Fallout 76 to też pełnoprawna rozgrywka sieciowa z sezonami, zadaniami grupowymi i wyzwaniami dla doświadczonych graczy.

HI-FI RUSH - przebojowa, rytmiczna gra akcji od Tango Gameworks, której bohaterem jest Chai - niedoszła gwiazda rocka. Dzięki wszczepionemu w miejsce serca odtwarzaczowi empetrójek, Chai jest w stanie dosłownie CZUĆ muzykę, co pozwala mu oddawać się rozwałce na zupełnie nowym, rytmicznym poziomie, w jedynej w swoim rodzaju rozgrywce.

The Elder Scrolls Online: Necrom - ESO to jedna z najpopularniejszych gier MMO, w którą zagrało już ponad 22 miliony graczy. Gra pozwala wejść do znanego świata The Elder Scrolls, ale razem ze znajomymi, by poznawać zupełnie nowe historie, odkrywać znane miejsca, ale i zaglądać do dobrze znanych miast i rejonów - tyle, że na innym etapie historii świata Nirn.

Najnowszy Rozdział The Elder Scrolls Online, Necrom, to już siódme duże rozszerzenie gry, które zabiera graczy na Półwysep Telvanni i do Apokryfu, daedrycznego wymiaru Księcia Wiedzy Hermaeusa Mory.

Quake II Remaster - odświeżona wersja legendarnej strzelanki fps w klimacie sci-fi. Jako samotny żołnierz uwięziony na obcej planecie, musimy stawić czoła armii Stroggów i udaremnić plany inwazji na ziemię. Remaster zawiera wszystkie oryginalne poziomy i dodatki, zupełnie nowy zestaw misji przygotowanych przez studio MachineGames i wszystkie znane tryby, włącznie z kultowym multiplayerem.