Organizator:

Shelter of Exiles - kolejna gra w strefie W3GA

Podziel się

Shelter of Exiles" to pierwsza gra cRPG/Hack & Slash w świecie web3, która umożliwia graczom ponowne przeżycie emocji klasycznych przygód.

"Shelter of Exiles" to darmowa gra przygodowa dla wielu graczy osadzona w uroczych krainach fantasy zamieszkałych przez bohaterów i nadprzyrodzone potwory. Gracze mogą wyruszyć w poszukiwaniu bogactwa i władzy, uczestniczyć w intrygujących misjach, rywalizować ze sobą lub stać się właścicielami ziemskich posiadłości, wpływając na całą społeczność.

Dzięki integracji technologii blockchain i mechanizmów typu play-to-earn (P2E), gra oferuje graczom liczne możliwości zdobywania tokenów, tworzenia NFT i handlu nimi w ramach wirtualnej gospodarki, co pozwala na rzeczywiste nagrody pieniężne za czas spędzony w grze. Nasza misja to stworzenie spektakularnego metawersu w klimatach fantasy, pozwalając graczom z całego świata uczestniczyć w wymagających misjach, wciągającej fabule, konkurencyjnych pojedynkach i raidach dla dziesiątek osób!

Co więcej, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii blockchain, gracze będą mieli szansę na zarabianie na swoich dobrach, ponieważ prawie każdy przedmiot (którym można handlować) w grze będzie można wydać i sprzedać jako NFT.

Bohater:

W "Shelter of Exiles" centrum ekonomii i rozgrywki gry koncentruje się wokół twojego bohatera. W miarę jak gra postępuje, gracz rozwija swojego bohatera nie tylko poprzez zdobywanie poziomów, ale także poprzez zdobywanie części ekwipunku, kryształów umiejętności i ulepszanie kryjówki.

  • Przygotuj się - Zbroja i broń twojego bohatera stanowią klucz do jego statystyk i wpływają na styl walki. W miarę jak gra postępuje, możesz odkrywać coraz potężniejszy sprzęt, walcząc z rywalami lub odsprzedając rzadkie znaleziska. Stwórz swojego bohatera tak, jak zawsze marzyłeś.
  • Kryształy umiejętności - Arsenał zaklęć twojego bohatera zależy od kryształów umiejętności, które zdobywasz. Każdy kryształ nadaje twojemu bohaterowi unikalną zdolność do wykorzystania w walce. Próbuj różnych zaklęć, aby znaleźć kombinację, która daje ci niezrównaną przewagę.
  • Kryjówka - Podczas rozgrywki posiadasz swoją własną kryjówkę, do której możesz się wycofać i zebrać siły między przygodami. Ulepszanie kryjówki pozwala ci prezentować swoje zwycięstwa i dostarcza cenne bonusy na twoją trwającą podróż.
  • NFT Awatary - Jeśli chcesz pokazać prawdziwą potęgę swojego bohatera, ubierz go w awatar NFT, nadając mu unikalną tożsamość wizualną i pomagając ci wyróżnić się w społeczności. Doświadcz ekscytacji tworzenia niepokonanego bohatera, który odzwierciedla twój styl i strategię. Pozwól światu ujrzeć twoją sprawność w "Shelter of Exiles", gdzie każdy bohater ma swoją opowieść do opowiedzenia.

Miejsce walki:

Serce gry skupia się na dynamicznym systemie walki na taktycznej mapie o szesciokątnych polach. Gracz musi dostosowywać się do terenu, potworów i przeszkód, wykorzystując zarówno teren, jak i wyposażenie, aby pokonać wrogów i zdobyć nagrody. Doświadcz strategicznej rozgrywki, w której każdy ruch ma znaczenie. Negocjuj swoją drogę przez wymagający krajobraz wypełniony różnymi potworami i przeszkodami. Opanuj sztukę wojny taktycznej i wykorzystaj swój otoczkę i sprzęt na pełną skalę. Zwyciężaj swoich przeciwników i czerp obfite nagrody. Witaj w immersyjnym doświadczeniu walki, gdzie strategia, elastyczność i odpowiednie wyposażenie decydują o zwycięstwie czy porażce.

Tryby:

  • Podróż - Między bitwami przemierzasz rozległy świat przypominający gry strategiczne i planszowe. Rozwikłaj historię świata, rozwiązuj zadania, szukaj skarbów i podejmij się misji. Zanurz się w bogatej narracji, nasyconej ekscytacją odkrywania i radością podróży.
  • Strefa Grindowania - Wyrusz w relaksującą podróż przez krainę, stawiając czoła niekończącym się falom potworów, zbierając przedmioty i surowce. Rozkoszuj się odświeżającym doświadczeniem grindu, gdzie przygoda i nagrody czekają za każdym rogiem.
  • Lochy - Zespoły graczy wyruszają do lochów, używając biletów, by pokonać bossów i zdobyć unikalne nagrody, zdobywając sławę na serwerze jako ci, którzy jako pierwsi podbili nowy poziom lochu. Wejdź w nieznane i wyłóż się zwycięsko, zdobywając ekskluzywne skarby i uznanie na całym serwerze.
  • Turnieje - Rywalizuj z innymi graczami w turniejach o chwałę i prestiżowe nagrody. Wspiń się na szczyt, staw czoła najlepszym i udowodnij swoje umiejętności w bitwach o wysoką stawkę.
  • Gildie - Twórz społeczności z graczami, wspólnie rozwijając gildię i rywalizując o kontrolę nad serwerem. Twórz sojusze, pielęgnuj przyjaźnie i poprowadź swoją gildię do dominacji. Wykorzystaj potęgę współpracy i strategicznej rozgrywki, by rządzić światem w Shelter of Exiles.

Jak zacząć: Pobierz grę, wybierz swoją klasę i zanurz się w świat Shelter of Exiles. Nasza gra będzie dostępna publicznie w 2024 roku - do tego czasu bądźcie na bieżąco i uczestniczcie w ekskluzywnych wydarzeniach prezentujących podglądy z gry. Skorzystaj z okazji, by wyruszyć w niezwykłą podróż, gdzie wybierzesz swoją ścieżkę, stworzysz swoje dziedzictwo i napiszesz własną epicką historię. Bądźcie uważni i nie przegapcie ekskluzywnych sneak peeków i wydarzeń poprzedzających wielką publiczną premierę. Twoja podróż w Shelter of Exiles czeka. Jesteś gotowy zostawić swoje ślady?