WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Przed nami premiera DOOM Eternal!

Podziel się

Gra, którą mogliście przetestować podczas PGA 2019 debiutuje już za kilka dni.

DOOM Eternal to bezpośrednia kontynuacja gry DOOM, która w 2016 roku otrzymała statuetkę Best Action Game w ramach The Game Awards 2016. Powracając, odkrywamy, że Ziemia padła ofiarą ataku demonów.  W grze wcielamy się w postać DOOM Slayera - wykańczającego nowe i klasyczne demony za pomocą potężnych broni w niewidzianych dotąd światach.

Premiera najnowszej odsłony DOOM-a została zaplanowana na 20 marca, jednak wszyscy ci, którzy byli obecni na Poznań Game Arena 2019 mieli okazję przetestować ją już w październiku. Wspólne stoisko firm Bethesda oraz Cenega cieszyło się ogromnym zainteresowaniem podczas ostatniej edycji targów. Sama gra zebrała wiele pozytywnych opinii. Tak swoje wrażenia opisywali dziennikarze Planety Gracza - jednego z naszych patronów medialnych:

"Po zakończeniu tutoriala przyszła pora na mięsko – najpierw zabawa we wnętrzach i korytarzach, by następnie wyjść na otwartą przestrzeń, gdzie dosłownie roiło się od wszelkiej maści demonów. Tak jak w poprzedniej części, również w Eternal liczy się to, by nie stać w miejscu jak słup, tylko ciągle być w ruchu. Odniosłem wrażenie, że dzięki dodaniu dash’a, rozgrywka jest jeszcze szybsza niż w poprzedniku, choć może to wynikać równie dobrze z przygotowanej planszy, na której chciano pokazać jak najwięcej w jak najkrótszym czasie"

Tak prezentowało się stoisko DOOM Eternal na PGA 2019

Im bliżej premiery, tym pozytywniejsze recenzje możemy przeczytać. Tak swoje wrażenia z pokazu dla prasy opisuje Benchmark.pl (kolejny z naszych partnerów medialnych): "Twórcy Doom Eternal postawili sobie za cel połączyć stare z nowym – szaloną, bezkompromisową i klimatyczną rozwałkę rodem z klasycznego Dooma z modą na trudne, oparte „na skillu” gry. I wiecie co? To im się udało!"

Przed nami końcowe odliczanie do momentu premiery. Pozytywne opinie podczas PGA oraz późniejsze recenzje sprawiają, że zakup najnowszej produkcji id Software będzie dobrą inwestycją, która dostarczy wiele pozytywnych wrażeń.