Organizator:

Pirates of the Arrland w strefie W3GA

Podziel się

Anfata Games zostało założone przez dwóch przyjaciół, Marcina i Dominika, którzy poznali się podczas studiów informatycznych. Po 20 latach spotkali się przypadkowo na grillu i opowiadając sobie o tym, co obecnie robili, co osiągnęli i czego się nauczyli przez ten czas, postanowili połączyć siły, aby stworzyć produkt gier wysokiej jakości oparty na technologii blockchain.

Marka ANFATA to akronim od potrójnego A i NFT, co ma symbolizować gry wysokiej jakości z zintegrowanymi NFT, co w momencie powstania marki było rzadkością w branży.

Projekt Pirates of the Arrland jest rozwijany przez zespół osób z doświadczeniem w tworzeniu gier komputerowych, projektach informatycznych i branży blockchain. Główni członkowie zespołu mają na swoim koncie wydane gry na platformie Steam, udane projekty kryptowalutowe oraz udział w różnorodnych globalnych projektach online.

Anfata tworzy najbardziej unikalny ekosystem gier w przestrzeni web3, który łączy w sobie MOBA, strategię i prywatne wyspy w jednej grze połączonej z portalem AI do świata piratów!