PGA 2019: harmonogram wydarzenia
Zapoznaj się z nim, aby nic Cię nie ominęło.
Jak co roku na uczestników Poznań Game Arena czeka bogaty program wydarzeń. Każdy dzień to liczne atrakcje, odbywające się w aż 9 pawilonach zlokalizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aby nie przegapić żadnego wydarzenia prezentujemy harmonogram tegorocznej edycji PGA. Ważne – nie jest to ostateczna wersja i z pewnością pojawią się tu jeszcze dodatkowe atrakcje, dlatego zachęcamy do zerkania na harmonogram bezpośrednio przed startem eventu.
PIĄTEK 18 PAŹDZIERNIKA 2019
GODZINA | WYDARZENIE | PAWILON |
12:00 | Oficjalne otwarcie PGA 2019 i wręczenie nagród Acanthus Aureus | 6 (Scena) |
12:00 – 17:45 | Polska Liga Esportowa – rozgrywki | 5 |
13:00 | CRYSTAL CANVAS – rozstrzygnięcie konkursu graficznego | 6 (Scena) |
14:00 | DOOM ETERNAL – premiera | 6 (Scena) |
15:00 | Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3 | 6 (Scena) |
Cały dzień | Pokazy Cyberpunk 2077 | 7A |
Cały dzień | I Faza rozgrywek Farming Simulator League | 5 |
SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA 2019
GODZINA | WYDARZENIE | PAWILON |
09:00 – 19:00 | Polska Liga Esportowa – rozgrywki | 5 |
09:15 | ARP Games – prezentacja |
6 (Scena)
|
11:00 | Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3 | |
12:00 | XBOX – prezentacja nowości | |
12:00 – 18:00 | STARS4FANS | 6 |
13:00 | DOOM ETERNAL – premiera | 6 (Scena) |
od 13:00 | Finały turnieju Actina Rocketmania Cup 2019 | 8 |
14:00 | NINTENDO – prezentacja nowości i premier |
6 (Scena) |
15:00 | Klabater – prezentacja nowości | |
16:00 | Dell – prezentacja | |
19:15 | CEEEGA – gala wręczenia nagród | PCC (Sala Ziemi) |
Cały dzień | Pokazy Cyberpunk 2077 | 7A |
Cały dzień | Farming Simulator League | 5 |
NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIKA 2019
GODZINA | WYDARZENIE | PAWILON |
09:00 – 18:00 | Polska Liga Esportowa – Finały | 5 |
9:15 | Game OPS – Prezentacja nowości | 6 (Scena) |
11:00 | NINTENDO – prezentacja nowości i premier | |
11:00 – 18:00 | STARS4FANS | 6 |
12:00 – 14:00 | PGA Genesis Cosplay Show |
6 (Scena) |
14:00 | Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3 | |
15:00 | Narodowa Drużyna Esportu – przedstawienie projektu | |
16:00 | DOOM ETERNAL – premiera | |
Cały dzień | Pokazy Cyberpunk 2077 | 7A |
PREMIERY I PRZEDPREMIERY, NOWOŚCI
WYSTAWCA | PAWILON | GRA |
CDP | 7A |
Cyberpunk 2077 (pokazy w specjalnie zaaranżowanym kinie) We wszystkie 3 dni – szczegóły na stoisku CDP |
UBISOFT | 7A | Watch Dogs Legion, Anno 1800, Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 |
KOCH MEDIA | 5 | Iron Harvest, Wasteland 3, GRID |
CDP | 7A | Farming Simulator 19 Edycja Platynowa |
BETHESDA | 5 | DOOM ETERNAL |
NINTENDO | 8A | Luigi’s Mansion 3, Mario& Sonic at the Tokyo Olympic Game 2020 |
NINTENDO | 8A | Ring Fit Adventure |
INNE ATRAKCJE
WYSTAWCA | PAWILON | ATRAKCJA, GOŚĆ |
ZOTT/MONTE | 5 |
Rezi – Sobota 14:00-17:00 Gimper – Sobota 11:00 – 14:00 Agu – Niedziela 10:00 -13:00 Mandzio – Niedziela 13:00 – 16:00 |
LG/ACTINA | 8 | replika Czołgu T70 1:1, symulator Porsche, turnieje Asseto Corsa, EFT i RocketMania |
LG/ACTINA | 5 | The Farm 51 i gra Chernobylite |
ALSEN | 8 |
pojedynki 1vs1 w Fifa 20 z zawodnikami Team Alsen rozpiska turniejów: https://www.facebook.com/Alsenpl/ |
GENESIS | 7 | Turnieje free w grę Borderlands 3, Youtuberzy: LJay i Hunter, Premiera biurek i foteli dla graczy |
XBOX | 7A | Gears 5, Forza Horizon 4, Minecraft oraz 300 innych gier |
ESKA | 6 |
· piątek 18.10.2019 – Turniej Overwatch, czyli jak ustrzelić I miejsce i super nagrody, • sobota 19.10.2019 – Turniej Track Mania 2 Stadium, czyli szybko i wściekle po najwyższe trofea, • niedziela 20.10.2019 – Turniej Leagues of Legends, czyli strategia kluczem do sławy. |
OMEN | 5 | Spotkanie z OMEN Squad, Turniej Arcade 1on1, refleksomierz |
CDP | 7A | Pokazy Cyberpunk 2077, Control, Greedfall, The Surge 2, Dungeons& Dragons – Baldur’s Gate |
NINTENDO | 8A | Ponad 30 tytułów: szczegóły TUTAJ |
ALSEN/COOLER MASTER | 8 | Premiera myszki Cooler Master MM710 oraz bezprzewodowej klawiatury mechanicznej SK621 |
PROGRAM STARS4FANS
SOBOTA
- 11:00 – Otwarcie bram
- 12:00 – Start imprezy
- 12:15 – Naruciak & Blowek
- 12:30 – Stuu & Dubiel
- 12:45 – Viki Gabor – koncert
- 13:15 – PNTCMZ – Jakub Żak – wyzwanie z widzami
- 13:40 – Medusa & Karol Bedorf
- 14:10 – Czuux – koncert
- 14:40 – Dawid Frank – zagadki dla widzów
- 15:00 – AniKa Dąbrowska – koncert
- 15:30 – Wojtek Gola & Boxdel
- 15:50 – Koreanka
- 16:10 – 4Dreamers – koncert
- 16:40 – Nanami Chan
- 17:00 – Kacper Błoński – koncert
- 17:15 – Kruszwil
- 17:35 – Naruciak & Stuu & Blowek
- 18:00 – Zamknięcie imprezy
NIEDZIELA
- 11:00 – Otwarcie bram
- 12:00 – Start imprezy
- 12:20 – Naruciak
- 12:40 – Kuba Post
- 13:00 – Olivia Fok – koncert
- 13:30 – Jakub Żak – PNTCMZ Football
- 13:50 – DeeJayPallaside
- 14:20 – Czuux
- 14:40 – Blowek & Stuu
- 15:00 – Kacper Błoński & Marcin Dubiel
- 15:15 – Kruszwil
- 15:30 – Cosplay Show
- 16:45 – Konkursy z nagrodami
- 17:10 – Dj Matey Set