Organizator:

Komunikat ws. targów Poznań Game Arena

Podziel się

Drodzy,

już za trzy tygodnie spotkamy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, aby wspólnie wziąć udział w 15. edycji Poznań Game Arena. Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że październikowy termin jest niezagrożony. Tym samym PGA będzie pierwszym stacjonarnym, polskim wydarzeniem w branży gamingowej od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. M.in. z tej przyczyny ta edycja będzie jednak inna od  dotychczasowych.

Przez ostatnie tygodnie aktywnie rozmawialiśmy z wieloma potencjalnymi partnerami. Czyniliśmy wszelkie możliwe starania, aby podobnie jak w poprzednich latach, na PGA zaprezentowały się czołowe marki świata gamingu oraz nowych technologii. Niestety zdecydowana większość globalnych producentów z żalem musiała odmówić nam współpracy, deklarując przy tym powrótw kolejnym, wolnym od obostrzeń roku. Obecna sytuacja cały czas nie pozwala naszym partnerom na angażowanie się w wydarzenia stacjonarne, co uniemożliwia nam organizację wydarzenia na poziomie międzynarodowym, jak to miało miejsce podczas ostatnich edycji.

Liczymy, że zaistniała sytuacja spotka się z Waszym  zrozumieniem. Nieustannie pracujemy nad tym, aby podczas targów czekało Was jak najwięcej atrakcji i pozytywnych wrażeń. Już dziś możemy potwierdzić, że na PGA będziecie mogli zagrać w blisko 100 tytułów, nie tylko mniejszych, niezależnych twórców, jak również dużych producentów i wydawców. Nie zabraknie również możliwości przetestowania topowego sprzętu gamingowego.  Oprócz tego, jak zawsze, w programie targów pojawią się rozgrywki e-sportowe, spotkania z gwiazdami YouTube i Twitch, pokazy cosplay oraz liczne prezentacje i prelekcje. Oznacza to wiele niezapomnianych emocji, które towarzyszą każdej edycji PGA.

Wielu z Was zakupiło już bilety w przedsprzedaży. To dla nas wyraz ogromnego zaufania do marki Poznań Game Arena, za który jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Jednocześnie chcemy być wobec Was fair, dlatego uznaliśmy, że cena biletu VIP jest zbyt wygórowana w odniesieniu do tego,co możemy zaproponować Wamw tym roku. Wobec tego zdecydowaliśmy o obniżeniu ceny tej wejściówki ze 140 do 35 PLN. Ceny pozostałych biletów pozostają bez zmian.

Dla osób, które posiadają już bilet na VIP DAY proponujemy trzy rozwiązania do wyboru:

  • możecie zachować bilet – wówczas w ramach rekompensaty za różnicę w cenie biletu otrzymacie specjalny zestaw upominkowy, który będzie czekał na Was podczas PGA.
    W zestawie znajdzie się m.in. sprzęt gamingowy ufundowany przez markę Genesis oraz gadżety i upominki ufundowane przez naszych partnerów;
  • wymiana na voucher: oferowany przez nas voucher można w serwisie ToBilet.pl wymienić na bilet wstępu na dowolne wydarzenie: koncert, festiwal, wydarzenie sportowe, widowisko, spektakl teatralny lub każdy z innych eventów pozostających w ofercie naszego serwisu. Voucher obejmuje kwotę równą wartości zakupionych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką formą wymiany biletu to prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 8 października 2021 r. 
  • zwrot pieniędzy na konto, z którego zostało opłacone zamówienie. Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl, podając numer zamówienia oraz ilość biletów, w terminie do 8 października 2021 r.”

Nie możemy się już doczekać, aby po dwuletniej przerwie spotkać się z Wami w miejscu, gdzie bije serce gamingu.

Do zobaczenia!

Zespół Poznań Game Arena