Organizator:

Genesis partnerem technologicznym Poznań Game Arena 2023!

Podziel się

Genesis – najlepsza marka gamingowa w Polsce – została Partnerem technologicznym Poznań Game Arena 2023 oraz Sponsorem Tytularnym Genesis Cosplayshow 2023!

Uczestnicy targów będą mogli odwiedzić dedykowane stanowisko producenta, na którym czekać będą liczne atrakcje. Nie zabraknie spotkań z ambasadorami oraz prezentacji najnowszych sprzętów. 

Genesis znaczy stawać się i wzrastać 

Marka Genesis powstała w 2011 roku. Już od momentu narodzin dostarcza akcesoria dla graczy na każdym poziomie. „Genesis” znaczy „stawać się” i „wzrastać”. Tak, jak planety powstają z wielu elementów i pierwiastków, tak samo Genesis tworzą produkty z nieocenionym pierwiastkiem w postaci społeczności, która pomaga marce wzrastać i dostarczać innowacyjne narzędzia do profesjonalnej rozgrywki. 

Przejmij kontrolę nad rozgrywkami ze sprzętem Genesis 

Szeroka oferta produktów Genesis pozwala na kompletne wyposażenie stanowiska gamingowego. Dla marki istotne jest to, aby sprzęty wspierały rozwój graczy, pomagały osiągać nowe cele i pozwalały przejmować kontrolę nad rozgrywkami. Produkty tworzone są z myślą o konkretnych typach gier, czego dobrym przykładem są myszy projektowane pod gry typu FPS lub MMO czy seria klawiatur mechanicznych dla zaawansowanych użytkowników. W portfolio marki znajdują się również zestawy słuchawkowe, mikrofony, fotele, biurka, podkładki, akcesoria do konsol czy PC.  

Po raz 11. na PGA! 

To już 11 raz, kiedy marka Genesis zagości targach PGA. Wzorem poprzednich lat, odwiedzający stoisko w dniach 6.10.2023 – 8.10.2023 będą mogli liczyć na wiele ciekawych atrakcji. Aktywności prowadzone ze sceny, spotkania z influencerami, stanowiska komputerowe i specjalna strefa rozrywki – to dopiero początek. Nie zabraknie również premiery najnowszych sprzętów dla graczy oraz Partnerów stoiska: TP-Link zadba o to, aby rozgrywki sieciowe odbyły się na najwyższym poziomie, z kolei Hard-Pc dostarczy komputery zbudowane dla najbardziej wymagających, a marka iiyama pozwoli przetestować gry na monitorach gamingowych.