Organizator:

AKTUALNOŚCI

06-10-22 Nowości nie tylko na PGA - co jeszcze pojawi się w październiku?

W branży gier przyjęło się, że październik obfituje w najbardziej wyczekiwane premiery gier. W tym roku będzie podobnie, choć na huragan hitów raczej się nie nastawiajcie. Ale bez obaw, na brak emocji też nikt narzekać nie powinien. Kilka perełek zrobi nam tu niespodziankę.

Zobacz więcej

05-10-22 Achilles: Legends Untold na PGA 2022

Zakończ odwieczny konflikt między Hadesem a Aresem w inspirowanej gatunkiem souls-like grze akcji z elementami RPG. Walcz z bogami, weź udział w pojedynkach z mitycznymi stworami i zbieraj surowce - samemu lub w trybie kooperacji - w nowej grze Achilles: Legends Untold.

Zobacz więcej

05-10-22 Gry od studia VARSAV Game Studios na PGA 2022

VARSAV Game Studios to 40-osobowe studio specjalizujące się w produkcji gier „z innej perspektywy“, czyli ukazujących graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach. Pierwsza gra studia - Bee Simulator, została wydana w listopadzie 2019 równocześnie na PC i konsole...

Zobacz więcej

05-10-22 Gamset oraz Vertagear na PGA 2022!

Na Poznań Game Arena gracze będą mogli zagrać na czołowym sprzęcie. A ten będzie dostarczony przez marki Gamset oraz Vertagear. Będzie można się o tym przekonać m.in. grając w Cyberpunka 2077!

Zobacz więcej

05-10-22 Finały I Ogólnopolskich Mistrzostw IT

30 września odbyły się półfinały I Ogólnopolskich Mistrzostw IT, w których wzięło udział 2201 zespołów z całej Polski. Już 7 października rozpoczynamy rozgrywki finałowe. Na ich uczestników czekają konkurencje z programowania, składania i budowy komputerów, mikrokontrolerów, a także projektowania i druku...

Zobacz więcej