Organizator:

AKTUALNOŚCI

17-01-23 Skorzystaj z ulgi podatkowej z tytułu udziału w targach

Głównym celem ulgi na ekspansję jest możliwość dodatkowego odliczenia wartości wydatków, które poniosła firma, by rozszerzać swoje rynki zbytu. Chodzi tu o wydatki m.in. na uczestnictwo w targach, działania promocyjno-informacyjne czy przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przystąpienia do przetargu. ...

Zobacz więcej

06-10-22 Nowości nie tylko na PGA - co jeszcze pojawi się w październiku?

W branży gier przyjęło się, że październik obfituje w najbardziej wyczekiwane premiery gier. W tym roku będzie podobnie, choć na huragan hitów raczej się nie nastawiajcie. Ale bez obaw, na brak emocji też nikt narzekać nie powinien. Kilka perełek zrobi nam tu niespodziankę.

Zobacz więcej

06-10-22 Strefa Credit Agricole na Poznań Game Arena

Credit Agricole zaprasza na Poznań Game Arena. Event odbędzie się już w ten weekend. W strefie przygotowanej przez bank będzie można zagrać w turniejach CS:GO i wygrać atrakcyjne nagrody. Credit Agricole przedstawi również specjalną ofertę konta z bonusami dla graczy.

Zobacz więcej

06-10-22 NTT Game / HIRO na Poznań Game Arena 2022

Na tegorocznym największym święcie gier i technologii nie może zabraknąć NTT System. Polski producent sprzętu gamingowego, tradycyjnie już dostarczy komputery dla potrzeb organizacji wydarzenia oraz zaprezentuje własne stoisko obfitujące w premiery, mini turnieje i konkursy.

Zobacz więcej

05-10-22 Achilles: Legends Untold na PGA 2022

Zakończ odwieczny konflikt między Hadesem a Aresem w inspirowanej gatunkiem souls-like grze akcji z elementami RPG. Walcz z bogami, weź udział w pojedynkach z mitycznymi stworami i zbieraj surowce - samemu lub w trybie kooperacji - w nowej grze Achilles: Legends Untold.

Zobacz więcej