Organizator:

Trzy Sceny podczas Poznań Game Arena 2023

Podziel się

Podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena program wydarzeń ulegnie znacznemu rozszerzeniu. Przygotowujemy aż trzy sceny o różnej tematyce, tak aby każdy fan gamingu i wirtualnej rozrywki znalazł coś dla siebie. Oprócz znanej już z poprzednich edycji Sceny Głównej, program będzie realizowany też na Scenie Geek oraz Scenie Family. Można więc liczyć na prelekcje, prezentacje, pokazy, debaty czy spotkania.

Trzy Sceny i różnorodna tematyka

Na każdej z trzech przygotowanych scen będzie można zobaczyć i wysłuchać różnego typu treści w zależności do nas interesuje.

Scena Główna

To tutaj tradycyjnie rozpoczniemy targi i wręczymy nagrody za najlepsze stoiska wystawiennicze. Na Scenie w pawilonie 6 zobaczymy też liczne prezentacje nowości od największych wystawców – pokazy, gameplay’e czy wywiady z twórcami. Również tutaj będziemy podziwiać cosplayerów -  najpierw w sobotę na pokazie wprowadzającym oraz tradycyjnie w niedzielę od 12:00 na wielkim finale PGA Genesis Cosplay Show!. Nie zabraknie też rywalizacji e-sportowej. W niedzielę przewidziany jest finał turnieju Tekken 7.

Scena Family

W pawilonie 8A znajdziemy Scenę Family, na której odbędą się spotkania i prelekcje dotyczące tematyki rodzinnego grania, gier dla młodszego pokolenia, relacji gracz-rodzic czy zagadnienia pracy w branży gier czy studiowania kierunków związanych z grami na uczelniach wyższych. To wszystko będzie uzupełnione pokazami Speedrunn Gamingu.

Scena Geek

W pawilonie 5A w towarzystwie Strefy Indie Games zlokalizowana będzie Scena Geek. Można tu liczyć na panele tematyczne związane z grami i popkulturą czy zagadnieniami takimi jak kobiety w gamedevie, AI czy branża gamedev.

Podczas PGA 2023 każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczegółowy program zostanie przedstawiony w najbliższych dniach a kolejni prelegenci i tematy spotkań będą prezentowane za pośrednictwem naszych social mediów!