Organizator:

The Invincible ponownie na PGA!

Podziel się

Wyjątkowa gra oparta na motywach powieści Stanisława Lema pojawi się na Poznań Game Arena równo miesiąc przed oficjalną premierą w strefie 11 bit studios.

The Invincible, czyli najnowsza produkcja Starward Industries zostanie zaprezentowana podczas targów Poznań Game Arena 2023 w strefie 11 bit studios. Na uczestników PGA 2023 czekają w tym roku dwa różne dema gry. Ponadto w strefie 11 bit studios zwiedzający będą mogli również zobaczyć customowy komputer The Invincible, wykonany we współpracy z AMD.

The Invincible to atompunkowa, retrofuturystyczna stylistyka i historia dotykająca szeregu zagadnień. Gracze zmierzą się w niej nie tylko z niespotykanym dotąd zagrożeniem, ale też własnymi uprzedzeniami oraz nienasyconymi ludzkimi ambicjami. Ich zadaniem będzie poszukanie odpowiedzi na pytanie: czy człowiek rzeczywiście powinien próbować zawładnąć wszystkim, co odkrywa na swej drodze.

Gra została oparta na motywach ikonicznej powieści Stanisława Lema. Jest to narracyjna przygoda science-fiction, która już 6 listopada ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X. Gracze wcielą się w postać astrobiolożki imieniem Yasna, której zadaniem jest odnalezienie własnej załogi, gdy ta ginie podczas naukowej misji na niezbadanej planecie Regis III.

Dla zwiedzających będzie to kolejna okazja do sprawdzenia gry stworzonej przez Starward Industries. Przed rokiem uczestnicy PGA mieli możliwość zagrania w pierwszą wersję dema gry. Tytuł zebrał bardzo pozytywne reakcje od graczy, którzy w ankietach przyznali The Invincible wysokie noty.

Stoisko 11 bit studios zostanie zlokalizowane w pawilonie nr 7. 11 bit studios jest deweloperem multiplatformowych gier sprzedawanych na całym świecie. Spółka specjalizuje się w produkcji gier niezależnych. Tytuły tworzone przez 11 bit studios są świetnie przyjmowane zarówno przez graczy jak i światową prasę grową, co zaowocowało otrzymaniem pokaźnej liczby nagród.