Organizator:

Nowość - bilety rodzinne 2+1 i 2+2 na niedzielę!

Podziel się

Dostępne tylko w kasach Poznań Game Arena na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznań Game Arena to świetna okazja na spędzenie weekendu w rodzinnym gronie. Gry i atrakcje dostępne na największych targach rozrywki i multimediów są bardzo zróżnicowane i dopasowane do wymagań i potrzeb zwiedzających w każdym wieku.

Dlatego specjalnie dla rodzin z dziećmi wprowadzamy ofertę biletów rodzinnych na niedzielę, które będą dostępne w kasach biletowych na Poznań Game Arena.

Dostępne będą dwie wersje biletów rodzinnych:

  • Bilet 2+1 za 90 zł
  • Bilet 2+2 za 120 zł

Poznań Game Arena 2023 - jakie atrakcje dla najmłodszych? 

SCENA FAMILY: DAWKA WIEDZY I DOŚWIADCZENIA DLA DZIECI I RODZICÓW

Z myślą o rodzinnych wypadach na targi, w takcie tegorocznego PGA zostanie uruchomiona Scena Family w Pawilonie 8A, pod patronatem CD-Action Family, gdzie poruszane będą tematy związane z rodzinnym graniem, rozwojem dzieci i możliwościami kariery zawodowej w branży gier i IT czy też relacjami rodzice-dzieci w kontekście gier i multimediów.

Program wydarzeń, łącznie ze Sceną Family jest dostępny TUTAJ

PGA 2023 WARTO TU WPAŚĆ, Z CAŁĄ RODZINĄ!

Poznań Game Arena to największe targi gamingu, sprzętu komputerowego i multimedialnej rozrywki, na których każdy znajdzie coś dla siebie.

Najmłodszym szczególnie przypadnie do gustu ekspozycja i atrakcje w Pawilonie 8A, gdzie swoje strefy będą miały firmy takie jak LEGO, Nintendo czy Kitkat a także strefy gier Minecraft czy Psi Patrol!