WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Grupa LEGO zadebiutuje na PGA!

Podziel się

Po raz pierwszy w historii na Poznań Game Arena zaprezentuje się legendarny producent klocków. W oficjalnej strefie, przygotowanej wspólnie z Media Expert, pojawi się wiele wyjątkowych atrakcji dla graczy, na czele z ogromnym, ponad 4-metrowym Bowserem zbudowanym z klocków LEGO.

Debiut na Poznań Game Arena  

Targi PGA posiadają bogatą, blisko 20-letnią historię, która została zbudowana przez  ponad 600 000 polskich i zagranicznych fanów gier. W tym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaprezentowało się wiele znanych i rozpoznawalnych firm. W tym roku w gronie wystawców Poznań Game Arena zadebiutuje kolejna znana marka – LEGO.

Rodzinna firma o globalnym zasięgu  

Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 r. przez Olego Kirka Kristiansena, a jej nazwa pochodzi od dwóch duńskich słów LEg GOdt, co oznacza "baw się dobrze". Dziś Grupa LEGO pozostaje firmą rodzinną z siedzibą w Billund. Jednak jej produkty są obecnie sprzedawane w ponad 130 krajach na całym świecie.

Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie budowniczych jutra poprzez moc zabawy. System LEGO in Play, którego fundamentem są klocki LEGO, pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko, co tylko sobie wymyślą.

Co firma LEGO zaprezentuje na PGA?

Obecność marki na Poznań Game Arena nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Grupa LEGO oferuje szereg różnych linii klocków, w tym LEGO Super Mario, LEGO Minecraft oraz LEGO Sonic The Hedgehog, nawiązujące do popularnych gier komputerowych.

Grupa LEGO wspólnie z Media Expert stworzy na tegorocznym PGA wyjątkową strefę, wypełnioną po brzegi atrakcjami dla graczy. Oprócz zestawów, nawiązujących do popularnych tytułów, na zwiedzających czekają liczne konkursy, gry i zabawy. Największą, i to dosłownie, gwiazdą strefy będzie jednak zbudowany z klocków LEGO, ponad 4-metrowy Bowser znany z serii Super Mario. Wysoka figura będzie z pewnością jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji nadchodzącej odsłony targów.

Więcej szczegółów dotyczących obecności marki LEGO na PGA 2023 poznamy już niebawem.

Poznań Game Arena potrwa tradycyjnie trzy dni i odbędzie się w dniach od 6 do 8 października 2023 roku.